İş Yeri Alarm Sistemleri

İşyeri alarm sistemleri kablolu veya kablosuz olarak tasarlanabilir.İşyeri alarm sistemlerinde alarm kurulumu yapılacak işyerinin özelliğine göre ilave güvenlik ve haberleşme ürünleri kullanılabilmektedir.

İşyeri alarm sistemleri diğer tüm alarm sistemleri için geçerli olan kurulum özelliklerinin yanında Alarm Çağrı Merkezi ile telefon hattı üzerinden haberleşme ile beraber GSM/GPRS veya TCP/IP protokolleri ile de haberleşmeye uygun olmalıdır.

Alarm sisteminin kablolu veya kablosuz olduğuna bakılmaksızın GSM/GPRS modülü bağlanarak sabit telefon hattının Telekom arızası veya ödenmemiş fatura gereği hizmetinin durdurulması durumunda Alarm Çağrı Merkezi ile haberleşmesini sürdürmesi sağlanabilmektedir.Bu ayrıca kötü niyetli şahıslar içinde ekstra bir güvenlik olmaktadır.
İnternet bulunan mekanlarda TCP/IP modülü ile internet ortamında Alarm Çağrı Merkezi ile haberleşmeyi sağlamak ta mümkündür.Alarm sistemlerinde kesintisiz iletişim için en uygun teknolojik çözüm TCP/IP modülü gösterilebilmektedir.
İşyeri alarm sistemlerinde ayrıca alarm sistemi işyeri açma/kapama saatlerini rapor şeklinde almanızı da sağlamaktadır.Zamanında açılmayan ve zamanında kapanmayan işyeri için Alarm Çağrı Merkezi yetkililerimiz bilgilendirme yapmakatadırlar. İşyeri açma kapama yetkisi bulunan firma personeli mesai saatleri dışında söz konusu işyerine giriş yaparsa Alarm Çağrı Merkezimiz anında bilgi vermektedir.
Pan Güvenlik olarak 45 TL/Ay dan başlayan fiyatlarla kablolu işyeri alarm veya 60 TL/Ay dan başlayan fiyatlarla kablosuz işyeri alarm hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bize aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak ulaşmanız olacaktır.

Bilgi Talep formunu doldurmanız halinde dakikalar içinde bir yetkilimiz tarafından aranarak detaylı bilgilendirileceksiz.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz keşif imkanlarımızdan ve uzman arkadaşlarımızın risk analizinden faydalanmak için bilgi talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sosyal ağlardan bizi takip edin!

Çağrı Merkezi : +90 212 438 0707

Pan Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. © 2015qresel_webtasarim_s_footer_logo