Ev Alarm Sistemleri

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sistemleri alarm paneli ile bu panele bağlı harici siren,şifre paneli,hareket sensörü,manyetik kontak ve dahili siren gibi ürünlerin panelle kablo üzerinden haberleşmesi ile çalışır.

Kablolu alarm sistemleri genellikle alarm sisteminin kurulumu yapılacağı mekanda şartlar göz önünde bulundurulduğunda kablolama ile ilgili sorun olmadığı zaman kullanılmaktadır.

Alarm sisteminin genellikle kapıya yakın bölümlerde olmasına mani bir durum olmadığı zaman tercih edilmektedir.Hırsızlık ve yetkisiz giriş için elverişli bölgeler tespit edilirken kablolu veya kablosuz alarm sistemi kullanılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Apartman dairelerinde 2 ve daha üst katlardaki dairelerde veya tek girişi bulunan işyerlerinde alarm sistemini kablolu olarak kullanmak mümkündür.

Ev alarm sistemlerinde ayrıca alarm sistemi kurulurken kullanıcıların evde oldukları durumlarda alarmı devreye alıp uyuyabilmelerini sağlayan kurulumda mümkündür.STAY (EV İÇİ) konumunda alarmı devreye alma şekli sizlerin ev içindeyken alarmı devreye alıp evde rahatça hareket etmenizi sağlayacaktır.OUT (EV DIŞI) konumunda alarmı devreye alma şekli ise evde kimse olmadığı varsayılarak kurgulandığı için ev içindeki her türlü hareketliliğe karşı alarm vermek üzere kurgulanmaktadır.

Pan Güvenlik olarak  45 TL/Ay dan başlayan fiyatlarla kablolu ev alarm hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bize aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak bize ulaşmanız olacaktır.

Bilgi Talep formunu doldurmanız halinde dakikalar içinde bir yetkilimiz tarafından aranarak detaylı bilgilendirileceksiz.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sistemleri alarm paneli ile bu panele bağlı harici siren,şifre paneli,hareket sensörü,manyetik kontak ve dahili siren gibi ürünlerin panelle kablosuz haberleşmesi ile çalışır.

Kablosuz alarm sistemleri genellikle alarm sisteminin kurulumu yapılacağı mekanda şartlar göz önünde bulundurulduğunda kablolama ile ilgili sorun olduğu zaman kullanılmaktadır.

Alarm sisteminin genellikle kapıya yakın bölümlerde olmasına mani bir durum olduğu zaman tercih edebiliriz.Hırsızlık ve yetkisiz giriş için elverişli bölgeler tespit edilirken kablolu veya kablosuz alarm sistemi kullanılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Apartman dairelerinde giriş kat ve 1.katlarda veya birden fazla girişi bulunan dubleks ve müstakil evlerde alarm sistemini kablosuz olarak kullanmak mümkündür.

Ev alarm sistemlerinde ayrıca alarm sistemi kurulurken kullanıcıların evde oldukları durumlarda alarmı devreye alıp uyuyabilmelerini sağlayan kurulumda mümkündür.STAY konumunda alarmı devreye alma şekli sizlerin ev içindeyken alarmı devreye alıp evde rahatça hareket etmenizi sağlayacaktır.OUT konumunda alarmı devreye alma şekli ise evde kimse olmadığı varsayılarak kurgulandığı için ev içindeki her türlü hareketliliğe karşı alarm vermek üzere kurgulanmaktadır.

Pan Güvenlik olarak Günde 1,5 TL den başlayan fiyatlarla kablosuz ev alarm hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bize aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak ulaşmanız olacaktır.

Bilgi Talep formunu doldurmanız halinde dakikalar içinde bir yetkilimiz tarafından aranarak detaylı bilgilendirileceksiz.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz keşif imkanlarımızdan ve uzman arkadaşlarımızın risk analizinden faydalanmak için bilgi talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sosyal ağlardan bizi takip edin!

Çağrı Merkezi : +90 212 438 0707

Pan Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. © 2015qresel_webtasarim_s_footer_logo